Lohja – Saukkola – Nummi

Linjan aikataulu

 

Linjaa ajetaan koulujen

lomien ajan.

                             M-P ++

Nummi                  09:10

Järvenpää              09:20

Leppäkorpi            09:30

Marttila                    I

Pusula                   09:45

Hyönölä                09:50

Nummi                  10:00

Oinola                     X

Saukkola               10:10

Suittila                   10:25

Lempola                  X

Lohja                    10:40

 

                             M-P ++

Lohja                    12:10

Lempola                  X

Suittila                   12:25

Saukkola               12:40

Oinola                     X

Nummi                  12:45

Hyönölä                12:55

Pusula                   13:05

Marttila                    I

Leppäkorpi            13:20

Järvenpää              13:30

Nummi                  13:40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                             M-P ++

Lohja                    16:10

Lempola                16:15

Suittila                   16:25

Saukkola               16:40

Oinola                     X

Nummi                  16:45

Hyönölä                17:00

Pusula                   17:05

Marttila                    I

Leppäkorpi            17:20

Järvenpää              17:25

Nummi                  17:40

 

Meiltä myös tilausajot

10 – 18 hengen ryhmille.

      Kajon Oy

      0200-12 222